300 קפסולות לור ב232 שקלים
חזרו המון קפסולות של לור לווילדבריז.
100 יחידות עולות סביב 20.5 דולר תלוי בחוזק.
תעמיסו 3 + 13.5 דולר למשלוח ותגיעו למחיר שרשמתי.
אפשר גם להוסיף עוד 2 עשיריות ב-2 דולר לעשיריה למקסם את עלות השילוח.
חיסרון אחד, ה-100 צריכים להיות מאותו סוג...
לינק לכל מוצרי לור:
https://wildberries.co.il/catalog?brandpage=17482__L'OR